Veebruar on Rakvere Teatri sünnipäevakuu. Selle tähistamiseks on 5.–11. veebruarini Rakvere Teatri piletid 25% soodsamad!

 

Soodsamad on veebruari kuni mai etendused üle Eesti, välja arvatud lastelavastus “Kessu ja Tripp”.

Soodustus ei kehti eelnevalt broneeritud piletitele! Soodusperioodil on hinnad piletimüügiprogrammis www.piletimaailm.com juba muudetud, kuvatav hind on 25% soodustusega ning eraldi soodustust valima ei pea.

Piletid on müügil ka Rakvere Teatri kassas ja Teatrikohvikus.

LÄHEDAL.
METSIKUTE NAABRITE PORTREED
Loomi ja linde pildistav fotograaf üritab neile võimalikult lähedale jõuda. Lähedale füüsiliselt, et tabada ilmekamaid kaadreid, ja lähedale emotsionaalselt, et loodusasukate käitumisest ja hingeelust paremini aru saada.
Sel kevadel kohtusin Järvamaa metsades sageli karudega. Ajasin märtsi viimasel lumel esimeste ärkajate jäljeridu, üritasin nende territooriumitest aimu saada, jätsin metsa rajakaameraid, viimaks jäin pidama kohta, kus leidus rohkelt karude tegevusjälgi.
Üks kohtumine oli eriline. Sellest sündisid näituse karupildid. Ja sellest tuli ka näituse pealkirja esimene sõna – lähedal. Vaatasin mõnele karule 12 meetri pealt silma, lähemalt kui eales varem. Kummalgi pool, ei minus ega karudes, ei olnud hirmu. Oli imestus ja uudishimu.
Suhtun loomadesse ja lindudesse kui meie metsikutesse naabritesse kellega on huvitav kohtuda. Näituse pildid ja tekstid edastavad kohtumiste kirkamaid elamusi.
Suur osa näituse piltidest on tehtud Järvamaa metsades ja soodes, sest ma elan siin ning mu peamised jahialad asuvad siin. Pildivalik näitab Kesk-Eesti varjatud loodusväärtusi, millest meil palju aimu ei ole ja mis võivad seetõttu märkamatult kaduda.
Ingmar Muusikus

 

Alates 4. septembrist kuni 10. septembrini on Rakvere Teatri piletid 30% soodsamad!

Soodsamad on kõik Rakvere Teatri septembri kuni detsembri etendused ÜLE EESTI, välja arvatud jõululavastus “Kessu ja tripp”. Pileteid saab osta www.piletimaailm.com või Rakvere Teatri kassast. 

Soodustus ei kehti eelnevalt broneeritud piletitele! 

Järvamaal saab soetada soodsama hinnaga pileti järgmistele etendustele:

N 28. sept. ETTEVAATUST, ÕNN! Paide Muusika- ja Teatrimaja UUS!
E 9. okt. ALGUS Türi Kultuurikeskus
K 29. nov. METAMORFOOS Paide Muusika- ja Teatrimaja

MÄNGUKAVA