UGALA TEATRIPILETITE SOODUSMÜÜK 3.–8. VEEBRUAR

Hea Ugala teatri sõber!

 

Teatame Ugala teatrist rõõmuga, et algamas on meie kevadine teatripiletite soodusmüük! 3.–8. veebruarini on piletid Ugala teatri etendustele 13 €, muusikal “Once” erihinnaga (Viljandis 18 €, Tallinnas ja Tartus 24 €). Sooduspiletid kehtivad Ugala etendustele kõikjal üle Eesti, sh Paides.

Lavastuste valikust võib leida meelepärast igale maitsele. Müügil on ka piletid kõikidele meie kevadistele uuslavastustele – 23. veebruaril esietenduv “Leskede kadunud maailm”, tõsielukomöödia “Surnud mees”, Nikolai Gogoli lugude ainetel “Sõprusest. Armastusest. Hullumeelsusest” ning Liis Aedmaa ja Laura Kalle autorilavastus “Kui sa tuled, too mul lilli”.

Paidesse tuleme eeloleval perioodil oma noortelavastusega “Kuidas minust sai HAPKOMAH” 5. aprillil, mil etendus toimub Paide Muusika- ja Teatrimajas.

Piletid on müügil Ugala kodulehel ja kassas, Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Internetist ostes valida soodustuse saamiseks rippmenüüst rida „Soodusmüük“ rea „Tavahind/Soodushind“ asemel.

Pileteid saab ka broneerida Ugala kassas kohapeal, telefoni ja e-posti teel. Broneeritud piletid tuleb välja osta hiljemalt 8. veebruaril. Nende eest saab tasuda ka pangaülekandega. Enne 3. veebruari tehtud broneeringutele soodusmüügi hinnad ei kehti.

Mängukavaga saab tutvuda ja pileteid osta SIIN!

Kohtumiseni Ugala etendustel Viljandis ja üle Eesti!

Ugala kassa

kassa@ugala.ee / tel 433 0777