Türi Kultuurikeskuses enam nalja ei tehta!

Selle nädala kolmapäeval otsustati Türi Kultuurikeskuse majade koosolekul, et enam nalja ei tehta. Aasta 2016 saab olema täiesti nalja vaba. Kuna kultuur on täiesti tõsine teema ja naljategemisega tööd tehtud ei saa, siis otsustatigi vastu võtta otsus, et nalja enam ei saa. Kõik lubatud humoorikad sündmused lükatakse edasi järgnevatele aastatele. Huumori sündmused jagatakse võrdsete osadena kvartalite kaupa ära, et ei tekiks olukorda, kus ühes kvartalis tuleb naerda rohkem kui järgmisel kvartalil.
Kultuurikeskuse direktriss Ülle Välimäe lausus: „ Otsus on ajendatud liiga väikesest eelarvest ja naervate inimeste näkku tekkivatest naerukortsudest. Selle otsusega aitame kaasa sellele, et meie külastajad püsiksid noorema välimusega ja ei peaks muretsema aina lisanduvate kortsude pärast. Loodame, et otsus on Türi Kultuurikeskuse külastajatele vastuvõetav ja see suurendab külastatavust ka nooremate inimeste hulgas, kes kortsude pärast enam muretsema ei pea.“
Kultuurikeskuse peaukse ette on paigaldatud automaatne naerukaamera, mis pildistab sisenejate naerul nägusi. Pildid saadetakse inimestele otse e-mailidele, et nad näeksid kui palju naer nende näkku kortse on juurde tekitanud. Pildid tehakse kolme kordse suurendusega, et kõik kortsud kenasti peale jääksid.
Esimesed tõsised kultuurisündmused on ees ootamas juba homme, kui algavad tulbi päevad. Ootame Teid külla!