Türi kultuurikeskuse “LAULUKLUBI” laulis hooaja jooksul 171 laulu

Türi kultuurikeskuse “LAULUKLUBI” eestvedajad Helle Maalman ja Astrit Ujok

Lauluklubi tähistas oma 2. hooaega meeleoluka lõpupeoga.

Kaheksa kuu jooksul lauldi läbi 171  laulu erinevatel teemadel ja erinevatelt autoritelt –  Raimond Valgre, Kustas Kikerpuu, Arne Oit, „Horoskoobi“ laulud, kodulaulud, Eurovisiooni võidulaulud. Klubi hooaja lõpetas ja kevadsuvise puhkuste hooaja alustas mõnusalt  grillipeo laulude ja tantsude teema.

Klubiga liitumine ja selle tegevuses osalemine on rangelt vabatahtlik. Samuti võib, erinevalt kooris või ansamblis laulmisest, mõnikord viilida, kui lugu ei meeldi või liiga keerukas tundub. Nõnda jääb igast klubist mõnus tunne sisse ja laulmisest saadav hea enesetunne ei kao meeletu pingutuse tõttu. Lisaks kõigele on lubatud ka väikestviisi möödalaulmised, mis tavaliselt ühes laulukollektiivis liialt teretulnud ei ole.

“LAULUKLUBI” lauluhoos Türi kultuurikeskuse kooriklassis.

Klubilaste sõnul ootavad nad juba uut hooaega, sest laulmine on saanud nende elu lahutamatuks osaks. Ja seda Türi kultuurikeskuse lauluklubi lahkesti pakub iga kuu esimesel pühapäeval. Uue lauluhooaja avavad klubilased koos Helle Maalmanniga ikka pühapäeval, 5.oktoobril 2014 kell 14! Tule Sinagi sügisest laulma!