Teatrireis Ugala teatri etendusele „Nagu Soomes, aga veel parem“

„Nagu Soomes, aga veel parem“

27.10 kl 19.00 Ugala suur saal

Buss väljubTüri Kultuurikeskuse eest kell 17.20

Pilet 10 eurot

Bussipilet 6 eurot

Tehnoloogiasse uppuva põlvkonna lugu Ugala teatris: kas me oskame avaldada armastust ilma mobiiltelefonita

Maailmas täis ettevõtteid ja tooteid, mis lubavad lühikese ajaga revolutsiooniliselt muuta meie eluviisi, on pidev nõudlus millegi täiesti uue järele. Aga kuidas luua midagi sellist? Mis võiks olla see “miski”, mis on veel puudu?

Lavastus jälgib kaheksat noort inimest, kelle töö sisuks on “uus oluline leiutis”. Nad peavad looma midagi, mida veel ei ole. Neid ühendab nende töö, aga kõigil noortel on oma elud, unistused, kindlusetus ja erinevad ambitsioonid. Õnnestumine tähendaks, et neil oleks võimalus tõepoolest maailma muuta, aga kas inimesed oleksid siis ka õnnelikumad?

Nad ragistavad ajusid, programmeerivad, katsetavad, vaidlevad, neil on õnnestunud esimestes investorites juba huvi äratada. Jah, algus on olnud suurepärane. Aga see kõik on alles algus. Mis siis kui nad ebaõnnestuvad? Kui sel kõigel ei olegi mõtet? Muusikalides hakatakse tavaliselt sellel hetkel laulma ja “Nagu Soomes, aga veel parem” on kontorimuusikal.

Autor- Jānis Balodis

Lavastaja- Valters Sīlis (Läti Rahvusteater)

Kunstnik- Uģis Bērziņš

Helilooja- Edgars Raginskis

Valguskunstnik- Rene Liivamägi

Osades- Aarne Soro, Kadri Lepp, Marika Palm, Laura Peterson (Theatrum), Rait Õunapuu, Vallo Kirs, Jaana Kena ja Tarvo Vridolin

 

Ugala kassa tel 433 0777

kassa@ugala.ee