Suvemuusikali otsitakse noori lauljaid, tantsijaid ja näitlejaid

Üle-Eestiline Noorte Muusikaliteater otsib üle Eesti noori lauljaid, tantsijaid ja näitlejaid 2015. aasta suvemuusikali «Hammasrataste vahel», mida mängitakse muusikaliteatri kodulaval Türi kultuurikeskuses

  1. – 15. augustini.

Castingud toimuvad 4. aprillil Tallinnas (Tallinna 32. Keskkool), 5. aprillil Pärnus (Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium), 11. aprillil Tartus (Tartu Lille maja), 12. aprillil Rakveres (Margeri maja), 18. aprillil Kuressaares (Kuressaare Gümnaasium) ja 25. aprillil Türil (Türi kultuurikeskus).

Näitlejaid otsitakse vanuses 14.-25. eluaastat. Noorematel ja vanematel soovijatel on võimalus osaleda motivatsioonikirja alusel.

Žüriisse kuuluvad Kaarel Orumägi (muusikaliteatri kunstiline juht ja lavastaja), Kee Abel (muusikaliteatri koreograaf, tantsija) ning igas linnas on üllatusliikmeks professionaalne teatri-, muusika- või tantsuinimene lavalt või telemaastikult.

Lisainfo ja registreerimiseks vajalik informatsioon Üle-Eestilise Noorte Muusikaliteatri Facebooki lehelt või küsides aadressilt noortemuusikaliteater@gmail.com.

Casting TallinnasNoortemuusikaliteatri seltskond (1)