Eakate võimlemine

T, N 11-12


juhendajad Inge Laur ja Anne Sillamaa

Jooga

E, R 19-20


treener Jaana Kala, tel 520 5764
Osalustasu 2 eurot
Kõik huvilised on oodatud!

Idla treening neidudele ja naistele

P kell 17-18.15 Käru Põhikooli võimlas


Juhendab Idla õpetaja Eva Seera (evaseera6@gmail.com)

Loe edasi

Naisrahvatantsurühm Naksakad

K kell 19.15-21.15 Käru Põhikooli võimlas.


Juhendab Eva Seera (evaseera6@gmail.com)

Loe edasi

Naisrahvatantsurühm Naksakad

Rahvatantsurühm Naksakad loodi 2013. aastal. Rühma kuuluvad Käru ja Türi piirkonna tantsujalgsed naised, kes väärtustavad eesti rahvatantsu ja selle edasikestmist. Aastate jooksul on tantsitud paljudel kohalikel ja piirkondlikel sündmustel. Rühm on osalenud naiste tantsupeol, 2019. aasta suurel tantsupeol ja ka Europeade festivalil.

Alanud hooaja eesmärkideks on taaskord osalemine naiste tantsupeol, üles astumised piirkondlikel sündmustel ja võimaluse korral ka rahvusvahelistel festivalidel.

Rühm tansib Vändra kihelkonna rahvarõivastes.

NB! Muudatus proovide toimumise osas – toimuvad üle nädala neljapäeviti 19-20:30 rahvamaja saalis.


Naisrahvatantsurühm Naksakad treening kolmapäeviti 19.15-21.15 Käru Põhikooli võimlas. Juhendab Eva Seera (evaseera6@gmail.com)

Idla treening neidudele ja naistele

Idla liikumistreeningutega alustati Kärus 2013. aastal. Ernst Idla poolt loodud liikumistreening on teduslikult ülesehitatud ja tervisele orienteeritud liikumisõpetus. Treening tugevdab üldist kehalist vastupidavust, parandab kehakoordinatsiooni ja rühti ning aitab läbi liikumisrõõmu saavutada sisemist enesekindlust ja elurõõmu. Treening sobib igas eas harrastajatele.


Idla treening neidudele ja naistele pühapäeviti kell 17-18.15 Käru Põhikooli võimlas. Juhendab Idla õpetaja Eva Seera (evaseera6@gmail.com)