Rakvere Teatri LAOTÜHJENDUSMÜÜK

“Enne ei saa suvi tulla, kuni sisehooaeg läbi pole.”

Talveilmadest hoolimata läheneb vääramatult mai ja etendusi jääb meie “laos” aina vähemaks. Seega anname teed suvele ja teeme sisehooaja vaatamise nüüd eriti soodsaks. Aprilli lõpuni on kõigi mai etenduste piletid saadaval 10 euroga. Superhind kehtib kõikidele Rakvere Teatri maikuu etendustele Rakveres, Valgas, Tallinnas, Tartus, Pärnus ning isegi Järvakandis ja teistes väiksemates kohtades!
Vaata meie laokaupa mai mängukavast: näiteks mängime viimast korda etendusi “Romaan” ja “Thijl Ulenspiegel”.

Aprillis saab ka läbi suvelavastuste “Kellavärgiga apelsin” ja “Viimane võllamees” piletite soodusperiood. Kuni aprilli lõpuni on piletid saadaval 17 euroga, alates 1. maist tõuseb hind 20-ni. Nagu eelmised suved näitasid, on Rakvere Teatri suvelavastuse piletid nõutud kaup. Nii et kasuta võimalust panna juba aprillis suvised elamused kasvama.

Soodsa kraami soetamiseks ei pea meie lattu kohale tulema. Lisaks Rakvere Teatri kassale on hea hinnaga piletid müügil Piletimaailma müügikohtades ja internetis piletimaailm.com.

Ladu müüme tühjaks kolmapäevast, 26. aprillist kuni pühapäeva, 30. aprilli keskööni. Tuletame meelde, täispileti hind on näiteks kodusaalis 17 €, mis teeb soodustuseks kuni 41%!

Aita meil ladu tühjaks saada ja võta teatrist viimast!
Rakvere Teater
Kaduviku nimel