Mida uut sel hooajal

Türi Poistekoori juhendab koos Ulvi Tammega sellest sügisest Ryosuke Kurahashi.

Jaapanis sündinud Ryosuke elab Eestis juba 12 aastat ja hetkel hoolitseb Järvamaal Eivere mõisa eest. Ryosuke on õppinud klassikalist laulu ja koorijuhtimist. 

 

Türi Kultuurikeskus saab ühe kõhutantsutreeningu ehk idamaiste tantsude stuudio võrra rikkamaks!

Seni Sigrid Naelapea juhendatavale kõhutantsutreeningule lisandub tantsutreening, mida hakkab läbi viima pealinlane Maris Abe.

Maris alustas kõhutantsuõpinguid 2005. aastal Asmarah tantsutrupis Aili Reha juhendamisel. Lisaks on ta täiendanud end mitmete kodu- ja välismaiste õpetajate kursustel.

Peale kõhutantsu on Maris regulaarselt osalenud Casa de Bailes  salsa, bachata,  west coast swingi trennides ning osalenud reggaetoni, aafrika tantsude ja erinevate salsastiilide kursustel. Lisaks on ta õppinud seltskonnatantse ja harrastanud moderntantsu. Lapsena tegeles Maris iluvõimlemise ja showtantsuga.

 

Zumba ka lastele!

Noor ja aktiivne treener Alyona Morozova teeb sel hooajal zumba treeningut, lisaks noortele ja täiskasvanutele, ka lastele! Zumba noortele ja täiskasvanutele toimub kaks korda nädalas esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 19 kultuurikeskuse tantsuklassis. Kuidas saab toimuma zumba lastele, selgub üsna pea! Jälgige reklaami!

 

Kaks hooaega Lyzell Lohvarti käe all tegutsenud kunstiring koolieelikutele ja algklassidele saab sel hooajal uue näo ja nime: Kaunite Kunstide ring, kuhu kuulub visuaalkunst, liikumine (tants), sõnamängud jms. Kaunite kunstide edasiandmiseks kaasab Lyzell ka teisi juhendajaid. Täpsemat infot saab septembri jooksul Türi