Kabalas saab laulda ja tantsida!

25. juulil peetakse Kabalas juba 49. aastat järjest Kabala Laulu- ja tantsupidu. Traditsiooniliselt on esinemas lauljaid ja tantsijaid üle Eesti. Kollektiive on ligi kolmkümmend. Peoliste rongkäik alustab kell 17.30 ning pidu algab kell 18. Peale kontserti alustab kell 21:00 simman ansambliga “Parvepoisid”

Seegi pidu jätkuvalt tantsuderohke. Sel aastal astuvad üles oma tantsudega ka Tähtvere tantsukeskuse tantsukooli lapsed, kes laulu- ja tantsupeo eelneval nädalal Oisus suvist tantsulaagrit peavad. Tähtvere tantsukeskuse tantsukool on erahuvikool, mis pakub tantsualast huviharidust lastele, noortele ja täiskasvanutele.  Tegevust alustati  2010. aasta veebruaris ning lühikese ajaga on leitud kindel koht Tartu ning Eesti tantsumaastikul.
Kontsertkavas astuvad üles Kabala isetegevuslased tantsides  ja lauldes. Esinevad Kabala kool-lasteaia kasvandikud ja õpilased. Kohal on Kabala vilistlaste puhkpilli orkester „Kutter”. Lisaks puhkpillile kuuleb ka suupilli muusikat Pärnu suupilli klubi “Piccolo” esinduse poolt.
On avatud pargis Kabala rahvamaja kohvik. Erinevad tegevused lastele: batuudid, näomaalingud, patsipunumine. Kohal ka erinevad kauplejad käsitööesemetega, mänguasjadega, suhkruvati ja jäätisega. On võimalik sõita poniga. Huvilised saavad ise meisterdada omale rinnaprossi või käevõru.

Võimalus jalutada Kabala mõisas.

Pääse peole 2EUR ja sooduspilet 1 EUR

Kohtumiseni Kabalas!

Laulu- ja tantsupeo lisateave:
Reinika Tatter
5300 3987, reinika.tatter@kultuurikeskus.tyri.ee