02.11.2022 – 05.11.2022

Paide linn, Türi Kultuurikeskus

OSTA PILET

PILETISAJU NÄDALA SOODUSHIND 5.-11. SEPTEMBRINI: FESTIVALI PASS 50€ (TAVAHIND 75€)/ PÄEVAPASS 20€ (TAVAHIND 25€)

FESTIVALI PASSID

Rahvusvaheline noore vaataja teatrifestival NAKS 2022 toimub 2.-5. novembrini Paides.

4 päeva, 18 lavastust, 24 etendust!

Programmi kuuluvad teatrid ja teatritegijad:
Eesti Noorsooteater
Ugala Teater
Piip ja Tuut Teater
Rahvusooper Estonia
Kuressaare Teater
Rändteater Vaba Vanker
Improteater IMPEERIUM
Big Wolf Company
Sõltumatu Tantsu Lava ja ZUGA Ühendatud Tantsijad
Miksteater
Teoteater
Teater Vanemuine
Aita Vaher
Sandra Lange
Viimsi Gümnaasiumi teatritrupp EKSPERIMENT
nukukunstnik Katanari Slovakkiast
Soome kaasaegne tsirkus Ilmatila
Beebilavastustega Persha vystava (Перша вистава) Ukrainast ja Art Fraction Foundation Poolast.

Festivali mängupaikadeks on Paide Muusika- ja Teatrimaja, Wittensteini Tegevusmuuseum, Türi Kultuurikeskus, Paide Gümnaasium ja teised kohalikud koolid.

AJAKAVA

K, 02.11.2022

13.00-14.00 Festivali avamine: Vabaimprovisatsiooniline lavastus kolmele häälele, elektroonilisele muusikale ja maskidele (ImproVoc3: Aita Vaher, Indrek Palu, Anne-Liis Poll) Wittensteini tegevusmuuseumis (TASUTA!) / kõigile

15.00-15.30 “Palle üksi maailmas” (Eesti Noorsooteater) Türi Kultuurikeskuse väikeses saalis / 3+

17.00-17.35 “Kadunud mets” (Kuressaare Teater) Paide Muusika- ja Teatrimaja (PAMT) suures saalis / 3+

19.00-20.10 “Eestlaste muistne lugu” (Rändteater Vaba Vanker) Wittensteini tegevusmuuseumis / 13+

20.30 VESTLUSRING ja FESTIVALI KLUBI Wittensteini tegevusmuuseumis

N, 03.11.2022

11.00-11.15 ja kell 17.00-17.15 “Muualla” (Ilmatila, Soome) PAMT suures saalis / kõigile

10.00-10.40 ja kell 11.30-12.10 “KUUKI” (Poola/Jaapan) PAMT väikeses saalis / 0-24 kuud

13.00-14.40 “Jälle need lumejänesed” (Ugala Teater) Türi Kultuurikeskuse suures saalis / 4-10

15.30-16.30 NÄIDENDILUGEMINE: prantsuse noortenäidendi “Süsina” avalik ettelugemine (koostöös Prantsuse Instituudiga Eestis)

18.00-20.15 “King nr 39” (Piip ja Tuut Teater) Wittensteini tegevusmuuseumis / 7+

20.30 VESTLUSRING, FESTIVALI KLUBI Wittensteinis

R, 04.11.2022

11.00-11.45 ja kell 14.00-14.45 “Kontsert kõige pisematele” (Rahvusooper Estonia beebikontsert) PAMT väikeses saalis / 0-3

12.00-15.00 LASTEKULTUURI SEMINAR

13.00-13.35 ja kell 16.00-16.35 “Island Home” (Katanari, Slovakkia) Wittensteini tegevusmuuseumis / kõigile

15:30-15:50 “Lagrits ja sidrunid” (Big Wolf Company) Paide Hammerbecki Põhikoolis / 3-14

19.00-19.40 Paide ja Viimsi noorte koosloome: “Lavastus kõigile neile, kellele on kunagi öeldud, et nad ei oska joonistada” (Viimsi Gümnaasiumi teatritrupp EKSPERIMENT) PAMT suures saalis (TASUTA!) / kõigile

20.30 VESTLUSRING, FESTIVALI KLUBI Wittensteinis

L, 05.11.2022

11.00-11.35 ja kell 14.00-14.35 “Sand & Water” (Persha vystava, Ukraina) PAMT väikeses saalis / 6-24 kuud

12.00-12.30 “Sinitriibuline unistus” (Sandra Lange) + loojoonistamise töötuba Wittensteini tegevusmuuseumis / 5+

16.00-17.45 “Suur Teadmatus” + vestlusring (ZUGA Ühendatud Tantsijad) PAMT suures saalis / 14+

18.30 LÕPURING + LÕPETAMINE FESTIVALI KLUBIS Wittensteinis

Festivali korraldab ASSITEJ Eesti Keskus.

Lisainfo NAKS festivali kodulehelt, ASSITEJ Eesti Keskuse kodulehelt ning Facebookist.

Head külastajad!
Jõulunädalal oleme avatud 21.- 22.12 kell 10:00-15:00
23.-26.12 on maja suletud.
Häid pühi!

UGALA TEATRIPILETITE SOODUSMÜÜK  4.–9. OKTOOBER

Hea Ugala teatri sõber!

Teatame Ugala teatrist rõõmuga, et algamas on meie sügisene teatripiletite soodusmüük! 4.–9. oktoobrini on piletid Ugala teatri etendustele 13 € v.a muusikal “Once”. Sooduspiletid kehtivad Ugala etendustele kõikjal üle Eesti, sh Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Haapsalus, Võrus.

Lavastuste valikust võib leida meelepärast igale maitsele. Müügil on ka piletid kõikidele meie sügistele uuslavastustele – 06. novembril esietenduv maailmaklassika, F. S. Fitzgeraldi suurteos Sume on öö“, hooaja avalavastus „Suveöö unenägu“ ja Ugala loomingulise juhi Tanel Jonase lavastus „Ema“.

Piletid on müügil Ugala kodulehel ja kassas, Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Internetist ostes valida soodustuse saamiseks rippmenüüst rida „Soodusmüük“ rea „Tavahind/Soodushind“ asemel.

Pileteid saab ka broneerida Ugala kassas kohapeal, telefoni ja e-posti teel. Broneeritud piletid tuleb välja osta hiljemalt 9. oktoobril. Nende eest saab tasuda ka pangaülekandega. Enne 4. oktoobrit tehtud broneeringutele soodusmüügi hinnad ei kehti.

Mängukavaga saab tutvuda ja pileteid osta SIIN!

Kohtumiseni Ugala etendustel Viljandis ja üle Eesti!

Ugala kassa

kassa@ugala.ee / tel 433 0777

RINGID 2020- 2021 Türi Kultuurikeskuses 

 KABALA RAHVAMAJA

Tantsurühm Segadik N 11.30, juhendaja Heli Tammai

Naisrühm KABALAlabajalad K 18.30, juhendaja Inga Väli

Segarühm Tantsutallajad (kokkusaamised kokkuleppel), juhendaja Silvi Annus

Hopa Fit treening T 19, instruktor Jane Nirgi

Info tel. 53003987, kabala.rahvamaja@tyri.ee

 

OISU RAHVAMAJA

Segakoor OiReTa E 18.30, dirigent Eda Liblik

Segarühm Helkur P 19, juhendaja Velli Leesmaa

Ringtreening T, N kell 18

Kundalini jooga K 19.30- 21.30, juhendaja Kalev Veskimäe

Memmederühm Ohakas T 19, juhendaja Velli Leesmaa

Keraamikaring  E 17, juhendaja Vaike Siemann

Käsitööring T 17.30 Oisu lasteaias, juhendaja Laura Otsus

Kaardimängijate kokkusaamine kord kuus laupäeviti kell 12, kontakt Marten Aru

Info tel. 53403551, oisu.rahvamaja@tyri.ee

 

 KÄRU RAHVAMAJA

Jooga E, R 19-20, juhendaja Jaana Kala

Eakate võimlemine T, N 11-12, juhendajad Inge Laur ja Anne Sillamaa

Käru kooli rahvatants lastele T 19-20, juhendaja Eva Seera (treeningud rahvamajas)

Naisrühm Naksakad Naised  K 19.15- 21.15, juhendaja Eva Seera (treeningud toimuvad Käru kooli võimlas)

Idla võimlemine P 17-18.15, juhendaja Eva Seera (treeningud kooli võimlas)

Memmede rahvatants N 16-17, juhendaja Maimo Nöps (treeningud kooli vōimlas)

Lisaks võimalus kasutada rahvamajas jõusaali ning sauna (lisainfo rahvamaja lehel)

Info tel. 5063573, karu.rahvamaja@tyri.ee

 

VÄÄTSA RAHVAMAJA

Eakate laulu- ja tantsuring „Kuldne iga“ (kokkusaamised esmaspäeviti).

Lauljaid juhendab Anne Rikberg ning tantsijaid Leili Mäeots

Segarühm Riikar T, N, juhendaja Tiiu Vellamaa

Neiduderühm Ilodus R, juhendaja Tiiu Vellamaa

Kangastelgedel kudumine (kokkusaamised kokkukleppel)

Segarühm, juhendaja Tiiu Vellamaa. Kokkusaamised kolmapäeviti ja pühapäeviti.

INFO tel.555 62 601, vaatsa.rahvamaja@tyri.ee

 

TÜRI KULTUURIKESKUS

Lasterühm Rohelisõ Visselid N 14.30-16, juhendaja Monika Kirss

Neiduderühm Helleverre Visselid E 16.30-18, juhendaja Monika Kirss

Noorte segarühm Visselid N 16- 17.30, juhendaja Monika Kirss

Naisrühm E 18- 19.30, N 17.30- 19, juhendaja Monika Kirss

Segarühm Väiksed Viisud, N 19, P, juhendaja Monika Kirss

Segarühm Kaktus E, K 20-21.30, juhendaja Airi Jakobson- Männik

Eakate tantsurühm MÕNUSAD N 17.30, juhendaja Reet Mets

Seenioride linetants E, K 8.30- 10, juhendaja Helma Kaarjas

 

TÜRI TANTSUSTUUDIO:

Lasteaiarühm SÄRA E 17.30-18.15, treener Kadi Tammoja

Rühm Säde (1.-4.klass), E, K 14-15, treener Kadi Tammoja

Rühm Saara (5.-7.kl) E, K 15.30- 16.30, treener Helit Seljamaa

Rühm Cheerleaderid E, K 16.30- 17.30, treener Helit Seljamaa

Naisterühm Sireenid E, K 18.30-20,treener Helit Seljamaa

 

Kõhutants neidudele ja naistele N 19-20, juhendaja Sigrid Naelapea

 

Poistekoor K 16-17.30, dirigent Tiiu Schüts

Kammernaiskoor T 18.30, dirigent Tiiu Schüts

Türi Koor N 19, dirigent Siret Heinaste

Ansambel Naized E, K 19-21, juhendajad Siret Heinaste ja Ave Avamere

Seenioride segaansambel T 14, juhendaja Helle Maalman

Laulustuudio kooliealistest lastest täiskasvanuteni E, juhendaja Kaarel Orumägi

Orkester Türi T 19, dirigent Ants Oidekivi

Eakate võimlemine nr.1 E, K 10-11, Vaike Lüütsep

Eakate võimlemine nr.2 R 9.30- 10.30

Eakate võimlemisrühm Elurõõm L 9 Türi vanuritemajas, juhendaja Sirje Nurk

Eesti Noorte Muusikaliteater, Kaarel Orumägi

Lauluklubi iga kuu esimesel pühapäeval kell 14, juhendaja Helle Maalman

Klubi Ehavalgus peoõhtud, kord kuus pühapäeviti kell 15, perenaine Eha Pehk

Genealoogia seltsi Järvamaa osakond, kokkusaamised kord kuus

 

Info tel. 3878248, info.kultuur@tyri.ee

Koduleht www.tyrikultuurikeskus.ee

 

 

Tantsima tulemise soovist anna teada aadressil kirssmonika@gmail.com. Info leiad ka kultuurikeskuse facebooki lehelt https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3433554273323948&set=a.895516550461079&type=3&theater

Seoses kehtestatud eriolukorraga jäävad ära kõik Rakvere Teatri etendused 13. märtsistist kuni 1. maini 2020. Välja ostetud pileteid saab kasutada mistahes Rakvere Teatri etendusel 2020. aasta 31. detsembrini. Pilet toimib nagu Rakvere Teatri kinkekaart, millega saab kohta broneerida ja pileteid lunastada Rakvere Teatri kassast (teatripileti kinkepileti vastu vahetamiseks saata kiri kassa@rakvereteater.ee). Soovi korral ostetakse piletid tagasi. Piletimaailmast ostetud netipiletite tagasiostuks tuleb kassa@rakvereteater.ee saata tagasiostu avaldus, mille leiate kodulehelt rakvereteater.ee.

Kui olete ostnud Piletimaailmast paberpileti, tuleb see saata koos tagasiostu avaldusega aadressil Kreutzwaldi 2a, 44314 Rakvere. Piletite tagasiost toimub 1. maini 2020.

Vaata ka Piletimaailma ja Piletilevi kodulehel olevat infot.