Bussireis Ugala teatrisse etendusele “”Vanema ja Issand Jumal”

Hea teatrihuviline!

Pakume suurepärast võimalust tulla Ugala teatrisse etendusele meie mugava teatribussiga – tuleme teile ise järgi ja toome koju tagasi. 8. novembril toob Ugala teatribuss teid Paidest/Türilt Viljandisse Ugalasse vaatama lavastust “Vanema ja Issand Jumal”. Lavastus on pühendatud Luule Komissarovi 75. juubeliks.

“Vanaema ja Issand Jumal” on perekonnasaaga, mille tegevustik maalib värvika pildi jõukast perekonnast 19. sajandi lõpu ja 20. sajandi alguse Rootsis. Hjalmar Bergmani peetakse Strindbergi ja Söderbergi kõrval Rootsi 20. sajandi esimese poole kirjandusklassikuks, kelle teoseid ikka ja jälle üle loetakse. Bergmani tähtteost “Vanaema ja Issand Jumal” on korduvalt lavale seatud ja 1980ndatel valmis selle põhjal Rootsi televisioonis teleseriaal.

Lavastuse kohta põhjalikumalt: https://www.ugala.ee/lavastus/vanaema-ja-issand-jumal/Lavastuses tehtud rolli eest oli Janek Vadi nomineeritud Eesti teatriauhindadel parima meeskõrvalosatäitja kategoorias.

Buss väljub Türilt kell 17:20. Bussipileti hind on 8 eurot. 

Teatripileti hind on 17 eurot, pensionärile/õpetajale/õpilasele 14 eurot ning selle saab osta siit: https://www.piletimaailm.com/performances/62711-vanaema-ja-issand-jumal?lang=et_EE

 

Ootame teid teatrisse!

Ugala teater

tel 4330777

kassa@ugala.ee

www.ugala.ee