26. oktoobril toimub Türi Kultuurikeskuses “4 KOOLI FEST”!

Eesti Rütmimuusika Hariduse Liit korraldab esmakordselt muusikakoolide ühisürituse “4 KOOLI FEST”. Sündmus toob kokku Otsa ja Elleri kooli ning TÜ VKA rütmimuusika ja EMTA jazzosakonna tudengid ning sisaldab nii töötube õpilastele, avalikku paneelarutelu mainekate muusikute osalusel ja ühist kontserti.

 

“4 KOOLI FEST” toimub 26.-27. oktoobril Türi Kultuurikeskuses. Õpilastele toimuvad mõlemal hommikul erinevad töötoad. Paneelarutelu, kus Andre Maaker vestleb Vaiko Epliku, Erki Pärnoja (Ewert and the Two Dragons) ja Heiko Leesmenti (Sybil Vane) ning õhtune ühiskontsert on suunatud aga kõigile huvilistele ning on tasuta!

 

ERHL paneb aluse “4 KOOLI FESTile” eesmärgiga tihendada nelja suurema muusikakooli õpilaste ja õpetajate suhtlemist ning pakkuda põnevaid õppevõimalusi ja praktikat tavapärasest koolikeskkonnast eemal. Peakorraldaja Virgo Sillamaa: “Türi on sobiv paik esiteks geograafiliselt – kõigil osalejatel on sama pikk maa tulla – ning teiseks on Türi Kultuurikeskus tehniliselt väga hästi valmis sedalaadi sündmusi võõrustama – professionaalselt sisustatud helistuudio ning kõigi võimalustega saalid ja muud ruumid võimaldavad igakülgset tegevust.” Samuti peab Sillamaa oluliseks pakkuda õpilastele võimalusi oma bände ning muusikat esitleda teiste koolide õpilastele, õpetajatele ning ka tegevmuusikutele, kes spetsiaalselt kohal viibivad. “Võimalusi mängida oma muusikat Raul Söödile, Erki Pärnojale, Vaiko Eplikule, Sirje Medellile ja teistele ei avane just tihti”.

 

Rohkem infot:

https://www.facebook.com/pages/4-kooli-fest/737744032939725

 

Kontakt:

info@erhl.ee

(+372) 52 32 389